Üyelik Bilgilerinizin Gizliliği ve Güvenliği

TekServis'e girmiş olduğunuz firma iletişim, müşteri ve servis kaydı dahil tüm bilgiler TekServis.net tarafından 3. parti firma veya kişilerle paylaşılmayacakır.

Tekservis bazı dönemlerde müşterilerine ve üyelerine kampanya bilgileri, yeni ürünler hakkında bilgileri, promosyon bilgileri gönderebilir. Üyelerimiz bu gibi bilgileri alıp almama konusunda her türlü seçimi üye olurken yapabilir ve sonrasında üye girişi yaptıkan sonra hesap bilgileri bölümünden bu seçimi değştirilebilmektedir.

Üye olurken verdiğiniz tüm bilgilere sadece sizin tarafınızdan ulaşabilir ve değiştirilebilir. Üye giriş bilgilerinizi güvenli koruduğunuz takdirde başkalarının sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

TekServis Güvenlik Önlemleri

SSL

TekServis, üyelik işlemleri sırasında 128 bit SSL güvenlik alanı içinde işlem yapar. Bu sistem kırılması mümkün olmayan bir uluslararası bir şifreleme standardıdır. Bu sayede kullanıcıların bilgilerinin güvenliği sağlanmış olur.

Veri Erişimi

TekServis sunucularında yer alan verilerinize, firmanız bünyesinde yetkilendirdiğiniz kullanıcılar dışında herhangi bir firma ya da kullanıcı erişim sağlayamaz. TekServis, genel, sektörel ve kullanım istatistikleri sağlamak, hizmet iyileştirmesi yapmak ve teknik destek vermek amacıyla verilerinize erişebilir.

Ödeme Güvenliği

TekServis, ödeme altyapısı olarak İyzico güvenli ödeme sistemlerini kullanmaktadır. Kredi kartı bilgileriniz sistemimiz tarafından tutulmaz. Tekrarlayan ödeme işlemlerinde kredi kartı bilgileri İyzico güvenli ödeme altyapısında tutulmaktadır. Ödeme işlemleri sırasında blgileriniz SSL güvenlik sertifikası ile şifrelenerek ilgili bankaya ulaştırılmaktadır.

Kullanıcı Şifreleri

Kullanıcıların kendi güvenliklerini sağlaması için güçlü şifreler oluşturmaları beklenir ve oluşturdukları şifrelerin gizliliğinden kendileri sorumludur.

Veri Yedeklemesi ve Dışarı Aktarma

TekServis ile verileriniz bilgisayarınızda depolanmaz. Bulut tabanlı TekServis ile verilerinize her yerden erişebilirsiniz. Bilgisayarınızın bozulması, çalınması ve kaybolması gibi durumlarda verleriniz TekServis sunucularında güvende olur. Bu verileri istediğiniz zaman dışa aktararak, arzu ederseniz bilgisayarınıza indirebilir ve farklı bir hizmet platformuna taşıyabilirsiniz.